Samostalni sindikat zdravstva najoštrije osuđuje nasilje nad zdravstvenim radnicima
Samostalni sindikat zdravstva najoštrije osuđuje nasilje nad zdravstvenim radnicima, koje nažalost sporadično, ali uporno traje.
Podsjećamo da je zdravstveni radnik na zadatku pružanja i spašavanja života, ali je krajnje nelogično i sramotno da sam bude izložen torturi nerazumnih pojedinaca, poručio je predsjednik Samostalnog Sindikata zdravstva Dr. Mihailo M. Babović.

